5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F

  • 47 m²

5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F Tokio van 47 m² heeft een eersteklas ligging in Tokio, op circa 5-minuten loopafstand van de Rokujizo. Het appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 6 personen in 1 slaapkamer.

Deze accommodatie biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak is er een apart toilet en een douche beschikbaar in dit appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en badlakens.

5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

De Senso-ji Tempel is op 3 km afstand van dit appartement en de Kiyomizu Kannon-do Tempel is op ongeveer 2 km afstand. De accommodatie ligt in de wijk Arakawa van Tokio. 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F bevindt zich binnen circa 10-minuten rijafstand van de Kyu-Furukawa Tuinen. Het 1-badkamer appartement is binnen 800-meter afstand van Machiya-ekimae metrostation en niet ver van Nishi Nippori treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F Tokio
Mori House In西日暮里ⅱ
Mobiele prijsaanbieding

Mori House In西日暮里ⅱ

9.0
Schitterend 5 beoordelingen
433 m van de accommodatie
302 Ueno Downtown Tokyo 2Min Walk Nearest Sta
Mobiele prijsaanbieding

302 Ueno Downtown Tokyo 2Min Walk Nearest Sta

1.3 km van de accommodatie
USD 127 USD 114
per nacht
リマールビル2 401
Mobiele prijsaanbieding

リマールビル2 401

7.0
Goed 10 beoordelingen
1.3 km van de accommodatie
USD 172 USD 155
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Bagageopslag
    • Wasserij
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 10:00
    Licentienummer7荒保衛環き(三)第1号
    Veelgestelde vragen
    • Waar is 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F gelegen?
      5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F is in de wijk Arakawa van Tokio gesitueerd, binnen 3 km van de Senso-ji Tempel.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F?
      Populaire plekken in de buurt van 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F zijn onder andere de Kyu-Furukawa Tuinen, de Senso-ji Tempel, de Kiyomizu Kannon-do Tempel.
    • Hoeveel kost het om bij 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F te verblijven?
      Een overnachting in 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F kost $123.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Dwaeji Sumibi Yakiniku en Kitajimashoten restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is internet beschikbaar in 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F?
      Nee, 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F biedt geen wifi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Is er een keuken in 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F?
      Bij 5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 47 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    5 Min To Ueno Direct To Shinjuku 37Sqm Studio 3 Min Walk -4F Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten